TR
|
EN

chanel replica bags| replica chanel| gucci replica| louis vuitton replica|

SPA MERKEZİ
HİZMETLERİMİZ ;

• Türk Hamamı
• Sauna
• Köpük masajları
• Buhar odası
• Masaj Odaları
• Fitness spor salonu
• Macera Duşları
• Vitamin Bar


Not :SPA kullanımı halka açıktır. Otelimizle irtibat haline geçerek bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırarak faydalanabilirsiniz.

 

SPA

Her günün zor, stresli ve yoğun geçtiği iş hayatında çok mu yoruldunuz ? Yıprandığınızı mı düşünüyorsunuz ? Yenilenmeye mi ihtiyacınız var ? Eğer cevabınız evet ise Çınarpark Otel SPA Merkezi'nde tüm bu sorularınıza cevap bulabilir, daha sağlıklı bir yaşam için hizmetlerimizden yararlanabilir, güne dingin bir şekilde başlayabilirsiniz.

Çünkü SPA Merkezimizde her şey sizin için düşünüldü.

ÇINAR PARK SPA

 

1) Buhar Odası : Bakımı sonrası, kaslardaki ağrı ve sızılar azalır, cilt derinlemesine temizlenir ve ihtiyaç duyduğu nemi tekrar kazanır. Bakım sonrası kendinizi yenilenmiş, tazelenmiş ve yeni doğmuş gibi hissedeceksiniz…

 

2) Sauna : Derideki kılcal damarları genişletir ve kan basıncınızı dengeler. Vücut ısınız 1-2 derece artarak mikrop ve virüslere karşı savunma sisteminizi güçlendirir Hasta iken veya olmak üzereyken sauna ilaç vazifesi görecektir. Spor aktiviteleri sonrası sauna,yorgunluğunuzu atacağınız en uygun yerdir.Profesyonel sporcuların hepsinin çalışma takviminde sauna seansları ayrı bir yer tutar. Damarlarınızı genişleterek, yorgunluğa sebep olan laktik asitin kaslar arasından atımını kolaylaştırır.

 

3) Türk Hamamı : Kese ve köpük uygulamalarını içeren geleneksel Türk Hamamı terapisine katılmak ister misiniz? Türk Hamamı Terapisi Geleneksel uygulamalar ile kese ve köpük masajı içeren bakım yöntemidir. Klasik Türk hamamında görebileceğiniz mozaik taşlarla tasarımlanmıştır. Tüm oturma alanları, göbek taşı ve duvarlar ısıtmalıdır. Sıcaklık 55 dereceye kadar ulaşır. Kese ile ölü hücrelerden arınan cildiniz ardından yapılan köpük masajı ile rahatlar. Kese: 500 yılı aşkın geçmişi olan Türk hamamında göbek taşı üzerinde özel ipekten kese ile ölü derinin atılması ve gözeneklerin açılması için yapılan genel vücut bakımıdır. Köpük Masajı: Keseden sonra özel liflerle vücut temizlenir ve köpükle rahatlatma ve dinlendirmeye yönelik masaj yapılır.

 

4) Masaj Odaları : Muhtelif masajlarımızın yorgun kaslarınızı canlandıran, vücudunuza tazelik, enerji ve güç sağlayan etkileri vardır. Yoğun bir iş günü ardından uygulanacak bir masaj, kendinizi yenilenmiş hissetmenizi sağlar ve kas gerginliğinizi giderir.

 

Klasik Genel Vücut Masajı: Genel olarak vücudunuza uygulanan bu masaj kan dolaşımını hızlandırarak vücudunuzdaki tüm gerginliği ve stresi alır.

 

Lokal Vücut Masajı: Amacı, aşırı gerginliği hafifletmektir. İstediğiniz bölge doğrultusunda terapist o bölgeye yoğunlaşabilir.

 

Aroma Terapi Vücut Masajı: Farklı doğal aroma esansları ve yağları ile hafif baskılı olarak uygulanan bu masaj vücudu dinlendirir ve stresten arındırır.

 

Köpük Masajı : Keseden sonra özel liflerle vücut temizlenir ve köpükle rahatlama ve dinlendirmeye yönelik masaj yapılır.

 

5) Dinlenme Odaları : Dinlenme alanları SPA alanlarında önemli bir yer kaplar. Özellikle terapi sonrası ya da sauna, buhar, hamam kullanımı sonrası vücut denge için dinlenmeye ihtiyaç duyar. Bir yandan terapinin daha başarılı olması için diğer yandan istenilen dinlenme etkisine sahip olmak için dinlenme alanları çok önemlidir.

 

6) Vitamin Bar: Siz dinlenirken, kaybetmiş oldugunuz minerallerin geri kazanılması ve yorgunluğunuzu daha kısa sürede atmanızı sağlamak için hazırlanmış, taze sıkılmış meyve suyu ve kokteyllerimiz ile hizmetinizdeyiz.

 

7) Macera Duşu: Doğal taş görünümlü iç dekorasyonu olan özel duş kabinleridir. Sauna ve buhar odasından çıktıktan sonra ferahlama, rahatlama amacıyla aynı zamanda farklı duş efektleri, ışık terapileri , ses ve müzik eşliğinde eğlence amaçlı olarak kullanılmaktadır. Sauna ve buhar banyosu sırasında ısınan vücudu serinletmek ve kan dolaşımını hızlandırmak amacıyla girilen bu duşlar, görme, dokunma ve koku alma duyularına da hitap eder. Macera duşumuz daha eğlenceli bir duş keyfi yaşamanız için tasarlanmıştır.

 

8) Şok Duş: Kambala ağacından üretilmiş 21 lt'lik şok duş kovası içerisindeki soğuk su ile doğal şok etkisi sağlamaktadır.

 

9) Fitness Center: Profesyonel fitness ekipmanları ile antrenörlerimiz eşliğinde kişiye özel hizmet sunan ve sağlıklı yaşamı amaçlayan spor merkezimizdir.

tag heuer grand carrera calibre 36 battery ap diver white dial replica watches uk meisterstuck bracelet rolex cellini dual time replica watches cartier love bracelet serial number breitling service review replica watches mp-05 laferrari aperta price rolex hulk new replica watches rado diastar swiss scratchproof watersealed hip hop giallo replica watches cartier santos 100 carbon 2016 breitling cosmonaute a12019 swiss replica watches