TR
|
EN

chanel replica bags| replica chanel| gucci replica| louis vuitton replica|

KULLANIM ŞARTLARI
Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Çınarpark Otel'e aittir. Çınarpark Otel internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Çınarpark Otel'in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Çınarpark Otel internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Çınarpark Otel internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir.

www.cinarparkotel.com.tr internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir. Çınarpark Otel internet sitesini ziyaret eden ve Çınarpark Otel sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını'nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
tag heuer grand carrera calibre 36 battery ap diver white dial replica watches uk meisterstuck bracelet rolex cellini dual time replica watches cartier love bracelet serial number breitling service review replica watches mp-05 laferrari aperta price rolex hulk new replica watches rado diastar swiss scratchproof watersealed hip hop giallo replica watches cartier santos 100 carbon 2016 breitling cosmonaute a12019 swiss replica watches